img
Her yıl düzenlenen 'Yaz Spor Okulları'nda binlerce çocuğa ücretsiz hizmet vermektedir. Futbol (Erkek / Kız), basketbol, voleybol, yüzme, atletizm, judo, karate, tekvando ve jimnastik olmak üzere toplam 9 branşta eğitim alan öğrencilere ayrıca spor malzemesi ve servis desteği de sağlanmaktadır.
img
Terası ve kapalı alanlarıyla yaklaşık 10 bin metrekarelik bir alanı kaplayan SARIYER BELEDİYESİ SARFİT SPOR TESİSİ, yüzme havuzu, aerobik, step, pilates, aqua kids gym ve çok amaçlı spor salonlarına sahiptir. 500 m2’lik fitness alanında tartan zemin kaplamalar kullanılarak süspansiyon özelliğine sahip ve epdm ürün tercih edilirken, düzenli dezenfekte edilen yüzme havuzu Sağlık Bakanlığı tarafından her ay rutin olarak analiz edilmektedir.
img
Uzman eğitmenler eşliğinde pilates, zumba, yoga, aerobik ve yürüyüş yapan kadınlarımızın spora ilgisi her geçen gün artıyor.
img
2013 1. Lig Play-off Başarısı 2012 2. Lig Şampiyonu 2011 3. Lig Şampiyonu 2010 Bölgesel Lig Şampiyonu.Bir sosyal sorumluluk projesi olarak kurduğumuz takım, Sarıyer’de özelikle çocuklara voleybolu tanıtmayı amaçlamıştır. 10 yıllık süreçte 1.lige çıkan ve play-off karşılaşmalarına katılma başarısı gösteren takım 2018 -2019 sezonunda Türkiye Voleybol Federasyonu 1. Liginde mücadele etmektedir.
img
img
img
img
img