Poliklinik Hizmetleri

136.743 Kişiye hizmet verilmiştir.
img
Sariyerlinin sağlığı önceliklerimiz arasında yer alıyor . Sağlık İşleri Müdürlüğü'nün 12 olan hizmet kalemini artırarak bu sayiyı 90'a çıkardık. Hizmet binamızda bulunan merkez poliklinik ile Ayazağa'da yer alan Halk Sağliğı Polikliniği'nde hizmetler düzenli ve ücretsiz olarak verilmektedir

Evlilik Hizmetleri

69.699 Adet Tetkik yapılmıştır
img
Evlilik sağlık raporu amacıyla yapılmasi zorunlu tetkiklerle ilgili laboratuvar, muayene ve tibbi danışmanlik hizmetleri gerçekleştiriyoruz.

Psikososyal Hizmetler

33.654 Kişiye hizmet verilmiştir
img
Hekimlerce verilen psikolojik daniışmanlık, psikiyatrik ilk basamak muayene ve tedavileri haricinde; iki farkli birim ailelere ve bireylere koruyucu, önleyici, geliştirici, rehberlik edici destek hizmeti sağliyor.

Küçük Müdahale Hizmetleri

20.851 Kişiye hizmet verilmiştir
img
Poliklinik hizmetlerinin bir parçasi olarak, hekim gözetiminde sağlık personeli tarafıindan rutin ya da acil olarak sunulan bu tıbbi hizmetler tüm polikliniklerimizde bulunmaktadır

Ambulans Hizmetleri

15.593 Kişiye hizmet verilmiştir
img
Acil durumlar haricinde, bölgede ikamet eden yatalak, kaza veya operasyon nedeniyle oturamayacak durumda olan hastaların, sağlık kuruluşlanı ile evleri arasındaki ulaşımı hasta nakil ambulanslarımız ile gerçekleştiriyoruz.

Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri

10.862 Kişiye hizmet verilmiştir
img
Ayazağa Halk Sağlığı Polikliniği'nde bulunan Ağız ve Diş Sağliği Merkezi'mizde diş hekimi ve ağız-diş sağlığı teknisyenlerimiz hizmet vermektedir.

Her Zaman Yanınızdayız

Yılda 2.500 kişiye hizmet veriyoruz
img
Ambulans hizmetini 2010 yılinda başlatarak, hizmet kapasitesini her yıl artırdık. 2018 yılı itibarıyla sayısını 5'e çikardığımız araçlarımız ile yılda ortalama 2.500 vatandaşimiza hizmet veriyoruz

Toplu Sünnet

1.448 çocuk sünnet edilmiştir
img
Yapilan tetkikler ile tibben sünnet olmasinda sakinca bulunmadiğı tespit edilen çocuklarimizın sünetini, hijyen ve psikolojik şartlarn uygun olan ortamlarda, randevulu olarak yerine getiriyoruz.

Sariyer Yaşlı Bakim Projesi

217 Vatandaşa hizmet verilmiştir
img
Kimsesi olmayan, engelli ve bakıma muhtaç durumda olan vatandaşlarımizın evde bakim projesi kapsaminda sağlık kontrolleri ve küçük müdahale hizmetleri yerine getiriliyor. Diğer müdürlüklerimizin desteğiyle evde temizlik, tadilat ve sosyal destek çalişmalar da yapılıyor

Mobil Hizmetler

362 Hastaya hizmet verilmiştir
img
Hasta nakil araçları haricinde, binek hizmet araçları ve motorsiklet ile mobil hizmet uygulaması başlattık. Bu hizmette sağlık ekiplerimiz kan alma, serum takma, enjeksiyon, pansuman ve sonda takma gibi tıbbi müdahalelerde bulunuyor.

Raporlama Hizmetleri

-
img
Vatandaşlarimiza; esnaf portör raporlar evlilik sağlık raporları, spor için sağlık raporları, okul, kreş vb. sağlik raporları için gerekli tetkikleri yapıyoruz.

Cenaze Hizmetleri

-
img
Vatandaşlarımiza vefatlarda, defin belgesi düzenlenmesi ve nakl-i kabir hizmeti veriliyor.