img
img
Yeni açtığımız imarlı yollar ile yol genişletme çalışmaları yaptığımız lokasyonların yanı sıra, ihtiyaç duyulan yollarda da asfalt kaplama çalışmaları gerçekleştirerek yollarımızda güvenli ve konforlu ulaşımı aksatmadık.
img
Uygulandıkları bölgenin trafik sirkülasyonunu kolaylaştıran muhtelif kesitlerde, çok sayıda çalışma gerçekleştirdik. Tretuvar uygulamalarını tasarlarken en büyük önceliğimiz engelli vatandaşlarımızın gereksinimleri oldu.
img
Yayalarımızın güvenli ulaşımı için yaptığımız kaldırım çalışmalarını bordür çalışmalarıyla destekledik.
img
İlçemizin engebeli ve yüksek yapısı nedeniyle motorlu araç erişimine uygun olmayan ve eskiyerek kullanılamaz hâle gelen çok sayıda noktada inşa ettiğimiz merdivenlerle yayalarımıza kolay ulaşım ortamı sağladık.
img
Sarıyer’in coğrafi yapısı nedeniyle yamaç ve yüksek alanlara kurulan evlerimizin güvenliği için istinat duvarları yaptık. Böylece mahallelerimizi güvenli, şık ve estetik bir görünüme kavuşturmanın yanı sıra toprak kayması, ev çökmesi gibi olası faciaları engelledik.
img
Bariyer ve korkuluk çalışmalarıyla araç - yaya trafiğini daha güvenli hale getirdik. Merdiven ve duvar çalışmalarımızı korkuluklarla destekleyerek yayalarımız için de ulaşımı daha kolay ve güvenli hale getirdik.
img
Yaptığımız yağmur suyu kanalı ve drenaj çalışmalarıyla Sarıyer’imizi sel ve su baskını riskinden korurken, sokaklarımıza da temizlik ve hijyen katıyoruz.
img
Köyler bölgesi başta olmak üzere mahallelerimizde gerçekleştirdiğimiz alternatif plan yolu açma ve yol genişletme çalışmalarıyla araç - yaya trafiğini rahatlatan yol uygulamalarını halkımızın hizmetine sunduk.
img
Yağış sonucu meydana gelebilecek sel ve su baskınlarını bertaraf edebilmek ve anında deşarjını sağlamak amacıyla muhtelif noktalarda, çok sayıda baca - ızgara çalışmaları gerçekleştirdik.
img
Halkımızın talepleri doğrultusunda Belediyemiz tarafından çatı yapım, tamir, bakım, onarım ve alt yapı çalışmaları yapıldı.
img
Kişiye Özel- Engelli Erişim Çalışmaları (Yol, rampa, merdiven ve asansör uygulamaları)
img
Sarıyer Belediyesi, öğrencilerin geleceğe daha iyi şartlarda hazırlanması ve sağlıklı ortamda eğitimlerini sürdürmeleri için hayata geçirdiği Gelecek Benim Bende Geleceğim projesi kapsamında, 44 okulun boya badana, bakım, onarım ve bahçe düzenlemelerini yaptı.